Past gigs

The list is not complete. If you remember something we don’t, tell us.

 

2017

2016

  • 26.02.   Joensuu, Kerubi
  • 27.02.   Seinäjoki, Rymikorjaamo
  • 08.04.   Heinola, Tukkijätkä
  • 09.04.   Kouvola, House of Rock
  • 22.04.   Naantali, Kaivohuone
  • 23.04.   Helsinki, Nosturi – yllätysesiintyjänä Mjölk, paikalla Jokisen Valinnan ystävämyynti (paljon aleromua)
  • 09.07.   Korpirock, Tommolan suurlava, Mäntyharju, FB event
  • 10.07.   Aitoo, Kirkastusjuhlat
  • 23.07.   Hämeenlinna, Wanaja festival
  • 29.07.   Rovaniemi , DBTKJ, Comico
  • 05.08.   Seinäjoki, Vauhtiajot
  • 06.08.   Mikkeli, Jurassicrock
  • 12.08.   Lieto, SmugglerRok
  • 13.08.   Somero, Esakallio
  • 11.11.   Helsinki, Virgin Oil
  • 12.11.   Jyväskylä, Lutakko 
  • 25.11.   Pori, Bar Kino
  • 26.11.   Turku, Logomo (+ Klamydia)
  • 09.12.   Lahti, Möysä

2015

2014

2013

  • 23.01.   Kajaani, Balls
  • 24.01.   Rovaniemi, Cafe Tivoli
  • 25.01.   Levi, Hullu Poro Areena
  • 26.01.   Oulu, Teatria
  • 19.04.   Hamburg, Markthalle
  • 20.04.   Hannover, Faust
  • 21.04.   Köln, Underground SOLD OUT!
  • 22.04.   Bochum, BH Langendreer
  • 23.04.   Aachen, Musik-Bunker
  • 24.04.   Trier, Exhaus
  • 25.04.   Ludwigsburg, Rockfarbik
  • 26.04.   München, Backstage
  • 27.04.   Salzburg, Rockhouse
  • 28.04.   Wien, Szene
  • 29.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 30.04.   Erlangen, E-Werk
  • 01.05.   Annaberg-Buchholz, Alte Brauerei
  • 02.05.  Plzen, Pod Lampou
  • 03.05.   Dresden, Alter Schlachthof
  • 04.05.   Berlin, Astra
  • 24.05.   Ylöjärvi, Pöheikön Pölläys
  • 25.05.    Joensuu, Kerubi, Special springtime celebration gig!
  • 07.06.   Kouvola, House of Rock
  • 08.06.    Espoo, Kivenlahtirock
  • 20.06.    Jämsä, The Voice Juhannus Himosfestival
  • 21.06.    Nummijärvi, Nummirock
  • 13.07.   Joensuu, Ilosaarirock JUHLA- JA JÄÄHYVÄISKONSERTTI
  • 18.07.    Tammerfest, Tampere, Klubi (salakeikka)
  • 19.07.   Hämeenlinna, Wanajafestivaali – SUURI COME BACK -SPEKTAAKKELI!
  • 20.07.    Sotkamo, Sotkamon Syke
  • 09.08.    Lappeenranta, Old Cock
  • 10.08.   Hattula, Satulinna, Linnacruising #11
  • 11.08.   Mikkeli, Jurassicrock
  • 16.08.   Germany, Stemweder Open Air
  • 17.08.   Lowlands Festival
  • 15.11.   Jyväskylä, Ilokivi (Kumikameli klo 22, Eläkeläiset klo 23
  • 16.11.   Joensuu, Kerubi
  • 14.12.   Moscow, Gogol Teatr
  • 15.12.   St.Petersburg, Zal Ozhidaniya

2012

  • 14.03.   Kuopio, Henry´s Pub
  • 15.03.   Joensuu, Kerubi
  • 16.03.   Tampere, Pakkahuone (+ Stam1na)
  • 17.03.   Turku, Klubi
  • 18.03.   Helsinki, Tavastia (Bingo + päivätanssit)
  • 13.04.   Hamburg, Markthalle
  • 14.04.   Hannover, Faust
  • 15.04.   Gütersloh, Die Weberei
  • 16.04.   Haarlem, Patronaat
  • 17.04.   Bochum, Bahnhof Langendreher
  • 18.04.   Frankfurt
  • 19.04.   Ludwigsburg
  • 20.04.   München
  • 21.04.   Wien
  • 22.04.   Wien
  • 23.04.   Traun
  • 24.04.   Regensburg
  • 25.04.   Erlangen
  • 26.04.   Jena, F-Haus
  • 27.04.   Dresden, Alter Schlachthof
  • 28.04.   Berlin
  • 25.05.   Moskova, Masterskaya Club
  • 26.05.   Pietari, KOSMONAVT club
  • 09.06.   Espoo, Kivenlahtihumppa
  • 15.06.   Seinäjoki, Provinssihumppa
  • 16.06.   Joensuu,  Osuuskauppahumppa
  • 29.06.   Helsinki, Nosturi, OSTA LIPPU
  • 30.06.   Ingolstadt,  Westpark
  • 01.07.    With Full Force festival
  • 27.07.   Kuopio,  Kuopiohumppa
  • 28.07.   Rovaniemin,  DBTK festival
  • 29.07.   Oulu, Club 45
  • 10.08.   Mikkeli, Jurassichumppa, Mikkeli, Finland
  • 07.09.   Tampere, Klubi
  • 09.09.   Radio Rock cruise
  • 03.10.   Würzburg, Posthalle
  • 04.10.   Karlsruhe, Substage
  • 05.10.   Luzern, Schüür
  • 06.10.   Chur, Palazzo
  • 23.11.   Savonlinna, Seurahuone
  • 24.11.   Lahti, Finlandia klubi

2011

2010

2009

  • 15.08.   Jyväskylä, Jyväskylä Rock
  • 14.08.   Porvoo, Runebar-festivaali
  • 18.07.   Karkkila, Sunset Beach Party
  • 17.07.   Hämeenlinna, Wanaja Festival
  • 10.07.   Lahti, Lahden Yöt
  • 03.07.   Rääkkylä, Kihaus
  • 25.04.   Berlin, Astra
  • 24.04.   Hamburg, Markthalle
  • 23.04.   Hannover, Faust
  • 22.04.   Wiesbaden, Schlachthof
  • 21.04.   München, Backstage
  • 21.04.   Karlsruhe, Substage
  • 19.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 18.04.   Bamberg, Live Club
  • 17.04.   Jena, F-Haus
  • 16.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 15.04.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 14.04.   Berlin, SO36
  • 28.03.   Lahti, Finlandia-klubi
  • 27.03.   Seinäjoki, Rytmikorjaamo
  • 26.03.   Oulu, 45 Special
  • 25.03.   Joensuu, Kellari
  • 21.03.   Helsinki, Virgin Oil
  • 20.03.   Rauma, Bar hovi
  • 19.03.   Pori, Bar Kino
  • 18.03.   Tampere, Yo-talo

2008

  • 15.11.   Kuopio, Henry’s Pub
  • 14.11.   Joensuu, Rokumentti
  • 18.10.   Mariehamn, Dino’s
  • 17.10.   Stockholm, Pub Anchor
  • 11.10.   Tampere, Pakkahuone
  • 10.10.   Helsinki, Tavastia
  • 09.10.   Jyväskylä, Lutakko
  • 08.10.   Turku, Klubi
  • 27.09.   Tohmajärvi, Kassan Baari
  • 09.08.   Mikkeli, Jurassic Rock
  • 12.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 11.07.   Iisalmi, Oluset
  • 15.06.   Helsinki | Pohjois-Karjala Helsingissä
  • 14.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 13.06.   Järvakandi | Rabarock
  • 07.06.   Sölvesborg, Sweden Rock
  • 06.06.   Tampere, Sauna Open Air
  • 26.04.   Berlin, Lido
  • 25.04.   Hamburg, Logo
  • 24.04.   Hamburg, Logo
  • 23.04.   Essen, Zeche Carl
  • 22.04.   Wiesbaden, Schlachthof
  • 21.04.   Nürnberg, Hirsch
  • 20.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 19.04.   Wien, Szene
  • 18.04.   Wien, Szene
  • 17.04.   München, Backstage
  • 16.04.   Karlsruhe, Substage
  • 15.04.   Bamberg, Live Club
  • 14.04.   Jena, F-Haus
  • 13.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 12.04.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 11.04.   Berlin, Lido
  • 11.02.   M/S Silja Europa, Goom
  • 09.02.   Tampere, Pakkahuone
  • 05.02.   Helsinki, Onnela

2007

  • 05.09.   Helsinki, Belly

2006

  • 25.11.   Helsinki, Nosturi
  • 24.11.   Jämsä, Himos Areena
  • 23.11.   Pori, Bar Kino
  • 22.11.   Tampere, Klubi
  • 05.08.   Vantaa, Ankkarock
  • 04.08.   Lindesberg, Augustibuller
  • 23.07.   Groß-Umstadt, Wendelinuspark
  • 22.07.   Berlin, Insel der Jugend
  • 21.07.   Nürnberg, Hirsch
  • 16.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 24.06.   Kalajoki, Kalajoen Juhannus
  • 23.06.   Jämsä, Himos Festival
  • 22.06.   Rauma, Raumanmeren Juhannus
  • 15.04.   Hannover, Bei Chez Heinz
  • 14.04.   Lübeck, Treisband
  • 13.04.   Essen, Zeche Karl
  • 12.04.   Bamberg, Live Club
  • 11.04.   Luzern, Konzerthaus Schüür
  • 10.04.   Schaffhausen, Tap Tab
  • 09.04.   Bern, ISC
  • 08.04.   Wiesbaden, Schlachthof
  • 07.04.   Karlsruhe, Substage
  • 06.04.   München, Backstage
  • 05.04.   Wien, Szene
  • 04.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 03.04.   Jena, F-Haus
  • 02.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 01.04.   Dresden, Club Neue Mensa
  • 31.03.   Berlin, SO 36
  • 04.03.   Helsinki, Tavastia
  • 03.03.   Rauma, Domino
  • 02.03.   Tampere, Rocksaluuna
  • 01.03.   Jyväskylä, Lutakko
  • 28.02.   Kuopio, Henry’s Pub
  • 27.02.   Joensuu, Teatteriravintola
  • 26.02.   Oulu, 45 Special
  • 25.02.   Seinäjoki, Rytmikorjaamo
  • 24.02.   Vaasa, Superstereo
  • 05.02.   Silja Festival, Goom

2005

  • 29.10.   Helsinki, VR Makasiinit
  • 09.09.   Helsinki, Kaapelitehdas
  • 26.08.   Oulu, Ilmakitaran MM-kisat
  • 13.08.   Joensuu, Vahinko
  • 30.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 23.07.   Alavus, Zembalot
  • 16.07.   Vaasa, Rockperry
  • 15.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 03.07.   Löbniz, With Full Force Festival
  • 02.07.   Berlin, Monsters of Humppa
  • 01.07.   Rudolstadt, Tanz- und Folkfest
  • 25.06.   Jämsä, Himos Festival
  • 24.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 11.06.   Järvakandi, Rabarock
  • 21.05.   Aalen, Rock It
  • 20.05.   Karlsruhe, Substage
  • 19.05.   Bern, ISC
  • 18.05.   Luzern, Konzerthaus Schüür
  • 17.05.   Essen, Zeche Carl
  • 16.05.   Nürnberg, Hirsch
  • 15.05.   München, Backstage
  • 14.05.   Wien, Szene
  • 13.05.   Steyr, Kulturhaus Röda
  • 12.05.   Nabburg, Kitchen Club
  • 11.05.  Teplice, Bozak Klub
  • 10.05.   Leipzig, Werk II
  • 09.05.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 08.05.   Hannover, Bei Chez Heinz
  • 07.05.   Lübeck, Treibsand Festival
  • 06.05.   Wiesbaden, Schlachthof
  • 30.04.   Helsinki, VR Makasiinit
  • 29.04.   Tampere, YO-talo
  • 12.02.   Tampere, Pakkahuone
  • 11.02.   Helsinki, Tavastia
  • 10.02.   M/S Romantika, Goom
  • 05.02.   Levi, Hulluporock

2004

  • 16.12.   Moscow, Private
  • 07.08.   Potsdam, Lindenpark
  • 06.08.   Wacken, Open Air
  • 11.07.   Turku, Ruisrock
  • 01.05.   Rüsselsheim, Das Rind
  • 30.04.   Karlsruhe, Substage
  • 29.04.   Bern, ISC
  • 28.04.   Schaffhausen, Tap Tab Musikraum
  • 27.04.   Freiburg, Jazzhaus
  • 26.04.   München, Backstage
  • 25.04.   Nürnberg, Hirsch
  • 24.04.   Stadtroda, Schützenhaus
  • 23.04.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 22.04.   Berlin, Kulturbrauerei
  • 21.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 20.04.   Essen, Zeche Carl
  • 19.04.   Hannover, Musikzentrum Nord
  • 18.04.   Bamberg, Live Club
  • 17.04.   Saarbrücken, Atomic Club
  • 16.04.   Köln, Underground

2003

  • 06.12.   Moscow, Klub B2
  • 16.07.   Tampere, Tammerfest
  • 11.07.   Joensuu, Pop-Kadun “45 koiraa”- klubi
  • 05.07.   Turku, Ruisrock
  • 21.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 20.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 14.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 13.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 08.06.   Linz, Linzfest
  • 07.06.   Passau, Pfingst-Open-Air
  • 06.06.   Wien, Szene
  • 28.05.   Helsinki, Nosturi
  • 26.04.   Bamberg, Live club
  • 25.04.   Essen, Zeche Carl
  • 24.04.   Hannover, Musikzentrum
  • 23.04.   Potsdam, Lindenpark
  • 22.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 21.04.   Nürnberg, Hirsch
  • 20.04.   München, Backstage
  • 19.04.   Stadtroda/Thüringen, Schützenhaus
  • 18.04.   Waldkirchen, AZ Dorftrottel e.V.
  • 17.04.   Rüsselsheim, Das Rind
  • 29.03.   Helsinki, Tavastia
  • 28.03.   Turku, Club Feenix
  • 11.02.   M/S Cinderella, Goom
  • 08.02.   Rovaniemi, Tivoli

2002

  • 28.09.   Kuopio, Akateeminen Startti
  • 27.09.   Joensuu, Kerubi
  • 17.08.   Lammi, Pellavarock
  • 04.08.   Vantaa, Ankkarock
  • 27.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 14.07.   Joensuu, Ilosaarirock, päätösklubi
  • 13.07.   Aitoo, Aitoon Kirkastusjuhlat
  • 22.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 21.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 14.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 07.06.   Turku, DBTL
  • 18.05.   Joensuu, Kohti Rokkia, Kaarihalli
  • 17.05.   Helsinki, Nosturi
  • 16.05.   Tampere, Yo-talo
  • 27.04.   Rüsselsheim, Das Rind
  • 26.04.   Saarbrücken, KYUS
  • 25.04.   München, Backstage
  • 24.04.   Wien, Flex
  • 23.04.   Regensburg, Alter Mälzerei
  • 22.04.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 21.04.   Potsdam, Lindenpark
  • 20.04.   Lübeck, Treibsand
  • 19.04.   Essen, Zeche Carl
  • 18.04.   Köln, Underground
  • 13.04.   Seinäjoki, Duuni
  • 12.04.   Turku, Kåren
  • 05.04.   Jyväskylä, Lutakko
  • 23.03.   Helsinki, Tavastia
  • 03.02.   M/S Cinderella, Goom
  • 18.01.   Helsinki, Tavastia

2001

  • 10.11.   Weinheim, Cafe Central
  • 09.11.   Rüsselsheim, Das Rind
  • 08.09.   Joensuu, Rokkia rasismia vastaan, Ilosaari
  • 25.08.   Helsinki, Leningrad Cowboys
  • 29.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 28.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 27.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 15.07.   Tampere, Tammerfest
  • 14.07.   Tampere, Tammerfest
  • 13.07.   Helsinki, Tuska Metal Fest
  • 07.07.   Turku, Ruisrock
  • 02.06.   Nürnberg, Rock im Park
  • 01.06.   Nürburgring, Rock am Ring
  • 27.05.   Moscow, Bunker
  • 26.05.   Moscow, 16 Ton
  • 25.05.   Moscow, Dom
  • 24.05.  Moscow, Restavratsia
  • 07.04.   Darmstadt, Bessunger Knabenschule
  • 06.04.   Nürnberg, Z-bau
  • 05.04.   Karlsruhe, Substage
  • 04.04.   Augsburg, Kerosin
  • 03.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 02.04.   Wien, Planet Music
  • 01.04.   Salzburg, Rockhouse
  • 31.03.   Steyr, Kulturhaus Röd@
  • 30.03.   München, Backstage
  • 29.03.   Chemnitz, Kraftwerk
  • 28.03.   Dresden, Bärenzwinger
  • 27.03.   Berlin, Roter Salon
  • 26.03.   Hannover, Faust
  • 08.02.   M/S Cinderella, Goom
  • 01.02.   Helsinki, Tavastia

2000

  • 04.11.   Turku, Säätämö
  • 03.11.   Seinäjoki, Club Walas
  • 28.10.   Tampere, Tullikamari
  • 27.10.   Joensuu, Kerubi
  • 14.10.   Jyväskylä, Lutakko
  • 13.10.   Oulu, Woodoo
  • 30.09.   Helsinki, Tavastia
  • 03.09.   Utrecht, Uitfeest
  • 02.09.   Alkmaar, Parkhof
  • 01.09.   Leiden, LVC
  • 31.08.   Amsterdam, Melkweg
  • 30.08.  Nijmegen, Doornroosje
  • 29.08.   Aachen, Musikbunker
  • 28.08.   Oberhausen, Saint
  • 27.08.   Bielefeld, Kamp
  • 26.08.   Köln, Underground
  • 25.08.   Helsinki, VR:n makasiinit
  • 25.08.   Groningen, Noorderzon
  • 05.08.   Vantaa, Ankkarock
  • 30.07.   Rovaniemi, DBTK
  • 29.07.   Rovaniemi, DBTK
  • 28.07.   Rovaniemi, DBTK
  • 22.07.   Berlin, Aposkalypse
  • 21.07.   Schernikau, Rockscheune
  • 23.06.   Joensuu, Eastpop
  • 17.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 09.06.   Turku, DBTL
  • 05.02.   Tampere, Tulliklubi
  • 04.02.   Helsinki, Nosturi
  • 03.02.   Kuopio, Henrys Pub
  • 02.02.   Joensuu, Kerubi
  • 08.01.  Alkmaar, Parkhof
  • 07.01.   Groningen, EuroSonic Festival

1999

  • 04.12.   Jyväskylä, Lutakko
  • 03.12.   Pori, Moo
  • 02.12.   Turku, Dynamo
  • 01.12.   Helsinki, Tavastia
  • 07.08.   Salzwedel, Open Air
  • 06.08.   Wacken, Open Air
  • 18.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 29.05.   Helsinki, Maailma kylässä
  • 29.04.   Tampere, Pommari
  • 24.04.   Weinheim, Cafe Central
  • 23.04.   Nürnberg, K4
  • 22.04.   Bamberg, Live Club
  • 21.04.   Hannover, Faust
  • 20.04.   Jena, Kassablanca
  • 19.04.   Dresden, Bärenzwinger
  • 18.04.   Waldkirchen, AJZ Dorftrottel e.V.
  • 17.04.   Waldkirchen, AJZ Dorftrottel e.V.
  • 16.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 15.04.   Salzburg, Rockhouse
  • 14.04.   Wien, B72
  • 13.04.   Wien, B72
  • 12.04.   Augsburg, Kerosin
  • 11.04.   Bregenz, Berg Isel
  • 10.04.   Karlsruhe, Substage
  • 09.04.   Esch, Centre Culturel
  • 08.04.   Köln, Underground
  • 07.04.   Gelsenkirchen, Kaue
  • 20.03.   Helsinki, Tavastia
  • 19.03.   Tampere, Yo-talo
  • 05.03.   Helsinki, Lepakko
  • 16.02.   Espoo, Dipoli

1998

  • 16.10.   Joensuu, Kerubi
  • 14.09.   Helsinki, Lepakko
  • 05.09.   Köln, Underground
  • 04.09.   Bingen, Open Air
  • 03.09.   München, Free & Easy Festival
  • 02.09.   Pforzheim, Cafe Exil
  • 01.09.   Augsburg, Kerosin
  • 31.08.   Salzburg, Rockhouse
  • 30.08.   Wien, B 72
  • 29.08.   Nürnberg, Komm
  • 28.08.   Hannover, Bad
  • 27.08.   Bielefeld, Hechelei
  • 26.08.   Lübeck, Treibsand
  • 25.08.   Krefeld, Kulturfabrik
  • 24.08.   Aachen, Musikbunker
  • 23.08.   Saarbrücken, Schlossgarten
  • 12.08.   Helsinki, Esplanadin lava
  • 12.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 14.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 02.05.   Weinheim, Cafe-Central
  • 01.05.   Bamberg, Live-Club
  • 30.04.   Waldkirchen, Az Dorftrottel
  • 29.04.   Salzwedel, Propella
  • 28.04.   Gelsenkirchen, Kaue
  • 27.04.   Bielefeld, Zak
  • 26.04.   Koblenz, Suppkultur
  • 25.04.   Saarbrücken, Garage
  • 24.04.   Reutlingen, Zelle
  • 23.04.   Erlangen, Werk
  • 31.01.   Joensuu, Kerubi
  • 30.01.   Jyväskylä, Lutakko
  • 29.01.   Helsinki, Tavastia
  • 24.01.   Turku, Pelimies
  • 23.01.   Tampere, Yo-Talo
  • 22.01.   Lahti, Torvi

1997

  • 00.00.   Oulu, Opiskelijakemut
  • 25.10.   Coburg, Juz
  • 24.10.   Waldkirchen, Dorftrottel e.V.
  • 23.10.   Halle, Turm
  • 22.10.   Plauen, Alte Kaffeerösterei
  • 21.10.   Böblingen, Vortrieb
  • 20.10.   Augsburg, Kerosin
  • 19.10.   Karlsruhe, Substage
  • 18.10.   Fürth, Underground-Station-Party
  • 17.10.   Babenhausen, Schlossplatz
  • 05.07.   Weede, Paradiso
  • 04.07.   Mieste, Kinosaal
  • 03.07.   Berlin, KOB
  • 02.07.   Jena, Kassablanca
  • 01.07.   München, Feuerwerk
  • 30.06.   Augsburg, Kerosin
  • 29.06.   Bregenz, Isel
  • 28.06.   Karlsruhe, Substage
  • 27.06.   Rothenburg, Unter den Linden
  • 26.06.   Saarbrücken, Synop
  • 25.06.   Gelsenkirchen, Kaue
  • 24.06.   Köln, MTC
  • 23.06.   Darmstadt, Bessunger Knabenschule
  • 22.06.   Münster, Gleiss 22
  • 21.06.   Hannover, Bad
  • 20.06.   Wilhelmshaven, Kling Klang
  • 14.06.   Hultsfred, Festival
  • 13.06.   Hultsfred, Festival
  • 11.06.   Turku (Vendimaa), DBTL
  • 24.05.   Dillingen, Festival
  • 23.05.   Nürnberg, LGB
  • 22.05.   Zapfendorf/Bamberg, Top Act
  • 21.05.   Pforzheim, Cafe Exil
  • 20.05.   Erlangen, Theater in der Garage
  • 19.05.   Wien, Chelsea
  • 18.05.   Passau, Festival

1996

  • 00.00.   Köln, MTC
  • 13.10.   Münster, Gleis 22
  • 12.10.   Hannover, Bad
  • 11.10.   Bad Segeberg, Lindenhof
  • 10.10.   Plauen, Alte Kafferösterei
  • 08.10.   Hattesmürz, Rötsplung Knorb
  • 06.10.   Nürnberg, LGB
  • 05.10.   Günzburg, Sonne
  • 04.10.   Immeldorf, Weisses Ros
  • 03.10.   Augsburg, Pavian
  • 02.10.   Pforzheim, Cafe Exil
  • 01.10.   Marburg, Cafe Trauma
  • 30.09.   Erlangen, Strohalm
  • 29.09.   Erlangen, Theater i. d. Garage
  • 28.09.   Essen, Nun
  • 27.09.   Bielefeld, ZAK
  • 26.09.   Berlin, KOB
  • 25.09.   Hamburg, Knust
  • 30.06.   Roskilde, Festival
  • 09.03.   Schwerte, Rattenloch
  • 08.03.   Essen, ?
  • 07.03.   Berlin, KOB
  • 06.03.   Immeldorf, Weisses Ros
  • 05.03.   Erlangen, Strohhalm
  • 03.03.   Greifswald, ?
  • 02.03.   Rostock, JUZ

1995

  • 30.09.   Helsinki, Tavastia
  • 23.09.   Oulainen, Barbaari
  • 22.09.   Oulu, Rauhala
  • 21.09.   Joensuu, Kimmel
  • 16.09.   Koria, ?
  • 15.09.   Imatra, Valentinos
  • 14.09.   Helsinki, KY
  • 09.09.   Rauma, Ponytail
  • 08.09.   Tampere, Yo-talo
  • 02.09.   Pori, Monttu
  • 31.08.   Lahti, Torvi
  • 25.08.   Kitee, Karhu
  • 20.08.   Kouvola, Soramontturock
  • 14.08.   Hultsfred, Festival
  • 13.08.   Hultsfred, Festival
  • 12.08.   Hultsfred, Festival
  • 11.08.   Hultsfred, Festival
  • 10.08.   Hultsfred, Festival
  • 30.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 29.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 28.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 22.07.   Tampere, Kaupunti festari
  • 16.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 15.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 14.07.   Kyyjärvi | Nopola-pop
  • 09.07.   Turku, Ruisrock
  • 08.07.   Turku, Ruisrock
  • 07.07.   Ruovesi, Noitarock
  • 01.07.   Hämeenlinna, Ämy
  • 18.06.   Turku, DBTL
  • 17.06.   Turku, DBTL
  • 16.06.   Ylivieska, ?
  • 14.06.   Raahe, ?
  • 11.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 10.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 09.06.   Jyväskylä, Lutakko
  • 03.06.   Tampere, Chopper Bar
  • 02.06.   Riihimäki, Lukki
  • 06.04.   Kuopio, Työnkulma

1994

  • 00.00.   Turku, Citysound
  • 00.00.   Joensuu, Kerubi (Maaliman Vanhin Sirkus)
  • 00.00.   Joensuu, Lasipalatsi (Maaliman Vanhin Sirkus)
  • 00.00.   Joensuu, Kauppatori (Maaliman Vanhin Sirkus)
  • 00.00.   Tallinn, Showfestival (Maaliman Vanhin Sirkus)
  • 00.00.   Ämmänsaari, Suviyön Sumutus
  • 00.00.   Göteborg, ?
  • 00.00.   Hultsfred, Festival
  • 00.00.   Turku, Down by the laituri
  • 00.00.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 00.00.   Turku, Kåren
  • 00.00.   Helsinki, Vanha
  • 00.00.   Jyväskylä, Vakiopaine
  • 00.00.   Tampere, Tullikamari
  • 00.00.   Joensuu, Kerubi
  • 00.00.   Ämmänsaari, ?

1993

  • 00.00.   Tampere, Tullikamarin klubi
  • 00.00.   Helsinki, Vanha
  • 00.00.   Helsinki, Semifinal
  • 00.00.   Turku, Tinatuoppi
  • 00.00.   Joensuu,Kerubi
  • 00.00.   Oulu, Kurjuuden kuppila
  • 00.00.   Rovaniemi,Down by the Kemijoki
  • 00.00.   Turku, Down by the laituri
  • 13.06.   Seinäjoki, Provinssirock