Keikat

Tulevat humppakeikat

2017

24.06 päivällä Nummirock, Nummijärvi
24.06 illalla Tampere, Valtteri festival
30.06 Kuopio, Henry’s Pub
01.07 Haapavesi Folk
14.07 Koria, Pioneerifestivaali
15.07 Suolahti, Suolahtipäivät
04.08 Oulu, Hevimesta
05.08 Pyhä Unplugged
11.08 Rauma, Varastoklubi
12.08 Tommola, Mäntyharjun lava

Menneet humppakeikat

Lista ei ole täydellinen. Jos muistat jotain puuttuvia niin kerro.

2017

2016

  • 26.02.   Joensuu, Kerubi
  • 27.02.   Seinäjoki, Rymikorjaamo
  • 08.04.   Heinola, Tukkijätkä
  • 09.04.   Kouvola, House of Rock
  • 22.04.   Naantali, Kaivohuone
  • 23.04.   Helsinki, Nosturi – yllätysesiintyjänä Mjölk, paikalla Jokisen Valinnan ystävämyynti (paljon aleromua)
  • 09.07.   Korpirock, Tommolan suurlava, Mäntyharju, FB event
  • 10.07.   Aitoo, Kirkastusjuhlat
  • 23.07.   Hämeenlinna, Wanaja festival
  • 29.07.   Rovaniemi , DBTKJ, Comico
  • 05.08.   Seinäjoki, Vauhtiajot
  • 06.08.   Mikkeli, Jurassicrock
  • 12.08.   Lieto, SmugglerRok
  • 13.08.   Somero, Esakallio
  • 11.11.   Helsinki, Virgin Oil
  • 12.11.   Jyväskylä, Lutakko 
  • 25.11.   Pori, Bar Kino
  • 26.11.   Turku, Logomo (+ Klamydia)
  • 09.12.   Lahti, Möysä

2015

2014

2013

  • 23.01.   Kajaani, Balls
  • 24.01.   Rovaniemi, Cafe Tivoli
  • 25.01.   Levi, Hullu Poro Areena
  • 26.01.   Oulu, Teatria
  • 19.04.   Hamburg, Markthalle
  • 20.04.   Hannover, Faust
  • 21.04.   Köln, Underground SOLD OUT!
  • 22.04.   Bochum, BH Langendreer
  • 23.04.   Aachen, Musik-Bunker
  • 24.04.   Trier, Exhaus
  • 25.04.   Ludwigsburg, Rockfarbik
  • 26.04.   München, Backstage
  • 27.04.   Salzburg, Rockhouse
  • 28.04.   Wien, Szene
  • 29.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 30.04.   Erlangen, E-Werk
  • 01.05.   Annaberg-Buchholz, Alte Brauerei
  • 02.05.   Plzen, Pod Lampou
  • 03.05.   Dresden, Alter Schlachthof
  • 04.05.   Berlin, Astra
  • 24.05.   Ylöjärvi, Pöheikön Pölläys
  • 25.05.   Joensuu, Kerubi, Special springtime celebration gig!
  • 07.06.   Kouvola, House of Rock
  • 08.06.   Espoo, Kivenlahtirock
  • 20.06.   Jämsä, The Voice Juhannus Himosfestival
  • 21.06.   Nummijärvi, Nummirock
  • 13.07.   Joensuu, Ilosaarirock JUHLA- JA JÄÄHYVÄISKONSERTTI
  • 18.07.    Tammerfest, Tampere, Klubi (salakeikka)
  • 19.07.   Hämeenlinna, Wanajafestivaali – SUURI COME BACK -SPEKTAAKKELI!
  • 20.07.    Sotkamo, Sotkamon Syke
  • 09.08.   Lappeenranta, Old Cock
  • 10.08.   Hattula, Satulinna, Linnacruising #11
  • 11.08.   Mikkeli, Jurassicrock
  • 16.08.   Germany, Stemweder Open Air
  • 17.08.   Lowlands Festival
  • 15.11.   Jyväskylä, Ilokivi (Kumikameli klo 22, Eläkeläiset klo 23
  • 16.11.   Joensuu, Kerubi
  • 14.12.   Moscow, Gogol Teatr
  • 15.12.   St.Petersburg, Zal Ozhidaniya

2012

  • 14.03.   Kuopio, Henry´s Pub
  • 15.03.   Joensuu, Kerubi
  • 16.03.   Tampere, Pakkahuone (+ Stam1na)
  • 17.03.   Turku, Klubi
  • 18.03.   Helsinki, Tavastia (Bingo + päivätanssit)
  • 13.04.   Hamburg, Markthalle
  • 14.04.   Hannover, Faust
  • 15.04.   Gütersloh, Die Weberei
  • 16.04.   Haarlem, Patronaat
  • 17.04.   Bochum, Bahnhof Langendreher
  • 18.04.   Frankfurt
  • 19.04.   Ludwigsburg
  • 20.04.   München
  • 21.04.   Wien
  • 22.04.   Wien
  • 23.04.   Traun
  • 24.04.   Regensburg
  • 25.04.   Erlangen
  • 26.04.   Jena, F-Haus
  • 27.04.   Dresden, Alter Schlachthof
  • 28.04.   Berlin
  • 25.05.   Moskova, Masterskaya Club
  • 26.05.   Pietari, KOSMONAVT club
  • 09.06.   Espoo, Kivenlahtihumppa
  • 15.06.   Seinäjoki, Provinssihumppa
  • 16.06.   Joensuu,  Osuuskauppahumppa
  • 29.06.   Helsinki, Nosturi, OSTA LIPPU
  • 30.06.   Ingolstadt,  Westpark
  • 01.07.    With Full Force festival
  • 27.07.   Kuopio,  Kuopiohumppa
  • 28.07.   Rovaniemin,  DBTK festival
  • 29.07.   Oulu, Club 45
  • 10.08.   Mikkeli, Jurassichumppa, Mikkeli, Finland
  • 07.09.   Tampere, Klubi
  • 09.09.   Radio Rock cruise
  • 03.10.   Würzburg, Posthalle
  • 04.10.   Karlsruhe, Substage
  • 05.10.   Luzern, Schüür
  • 06.10.   Chur, Palazzo
  • 23.11.   Savonlinna, Seurahuone
  • 24.11.   Lahti, Finlandia klubi

2011

2010

2009

  • 15.08.   Jyväskylä, Jyväskylä Rock
  • 14.08.   Porvoo, Runebar-festivaali
  • 18.07.   Karkkila, Sunset Beach Party
  • 17.07.   Hämeenlinna, Wanaja Festival
  • 10.07.   Lahti, Lahden Yöt
  • 03.07.   Rääkkylä, Kihaus
  • 25.04.   Berlin, Astra
  • 24.04.   Hamburg, Markthalle
  • 23.04.   Hannover, Faust
  • 22.04.   Wiesbaden, Schlachthof
  • 21.04.   München, Backstage
  • 21.04.   Karlsruhe, Substage
  • 19.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 18.04.   Bamberg, Live Club
  • 17.04.   Jena, F-Haus
  • 16.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 15.04.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 14.04.   Berlin, SO36
  • 28.03.   Lahti, Finlandia-klubi
  • 27.03.   Seinäjoki, Rytmikorjaamo
  • 26.03.   Oulu, 45 Special
  • 25.03.   Joensuu, Kellari
  • 21.03.   Helsinki, Virgin Oil
  • 20.03.   Rauma, Bar hovi
  • 19.03.   Pori, Bar Kino
  • 18.03.   Tampere, Yo-talo

2008

  • 15.11.   Kuopio, Henry’s Pub
  • 14.11.   Joensuu, Rokumentti
  • 18.10.   Mariehamn, Dino’s
  • 17.10.   Stockholm, Pub Anchor
  • 11.10.   Tampere, Pakkahuone
  • 10.10.   Helsinki, Tavastia
  • 09.10.   Jyväskylä, Lutakko
  • 08.10.   Turku, Klubi
  • 27.09.   Tohmajärvi, Kassan Baari
  • 09.08.   Mikkeli, Jurassic Rock
  • 12.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 11.07.   Iisalmi, Oluset
  • 15.06.   Helsinki | Pohjois-Karjala Helsingissä
  • 14.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 13.06.   Järvakandi | Rabarock
  • 07.06.   Sölvesborg, Sweden Rock
  • 06.06.   Tampere, Sauna Open Air
  • 26.04.   Berlin, Lido
  • 25.04.   Hamburg, Logo
  • 24.04.   Hamburg, Logo
  • 23.04.   Essen, Zeche Carl
  • 22.04.   Wiesbaden, Schlachthof
  • 21.04.   Nürnberg, Hirsch
  • 20.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 19.04.   Wien, Szene
  • 18.04.   Wien, Szene
  • 17.04.   München, Backstage
  • 16.04.   Karlsruhe, Substage
  • 15.04.   Bamberg, Live Club
  • 14.04.   Jena, F-Haus
  • 13.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 12.04.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 11.04.   Berlin, Lido
  • 11.02.   M/S Silja Europa, Goom
  • 09.02.   Tampere, Pakkahuone
  • 05.02.   Helsinki, Onnela

2007

  • 05.09.   Helsinki, Belly

2006

  • 25.11.   Helsinki, Nosturi
  • 24.11.   Jämsä, Himos Areena
  • 23.11.   Pori, Bar Kino
  • 22.11.   Tampere, Klubi
  • 05.08.   Vantaa, Ankkarock
  • 04.08.   Lindesberg, Augustibuller
  • 23.07.   Groß-Umstadt, Wendelinuspark
  • 22.07.   Berlin, Insel der Jugend
  • 21.07.   Nürnberg, Hirsch
  • 16.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 24.06.   Kalajoki, Kalajoen Juhannus
  • 23.06.   Jämsä, Himos Festival
  • 22.06.   Rauma, Raumanmeren Juhannus
  • 15.04.   Hannover, Bei Chez Heinz
  • 14.04.   Lübeck, Treisband
  • 13.04.   Essen, Zeche Karl
  • 12.04.   Bamberg, Live Club
  • 11.04.   Luzern, Konzerthaus Schüür
  • 10.04.   Schaffhausen, Tap Tab
  • 09.04.   Bern, ISC
  • 08.04.   Wiesbaden, Schlachthof
  • 07.04.   Karlsruhe, Substage
  • 06.04.   München, Backstage
  • 05.04.   Wien, Szene
  • 04.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 03.04.   Jena, F-Haus
  • 02.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 01.04.   Dresden, Club Neue Mensa
  • 31.03.   Berlin, SO 36
  • 04.03.   Helsinki, Tavastia
  • 03.03.   Rauma, Domino
  • 02.03.   Tampere, Rocksaluuna
  • 01.03.   Jyväskylä, Lutakko
  • 28.02.   Kuopio, Henry’s Pub
  • 27.02.   Joensuu, Teatteriravintola
  • 26.02.   Oulu, 45 Special
  • 25.02.   Seinäjoki, Rytmikorjaamo
  • 24.02.   Vaasa, Superstereo
  • 05.02.   Silja Festival, Goom

2005

  • 29.10.   Helsinki, VR Makasiinit
  • 09.09.   Helsinki, Kaapelitehdas
  • 26.08.   Oulu, Ilmakitaran MM-kisat
  • 13.08.   Joensuu, Vahinko
  • 30.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 23.07.   Alavus, Zembalot
  • 16.07.   Vaasa, Rockperry
  • 15.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 03.07.   Löbniz, With Full Force Festival
  • 02.07.   Berlin, Monsters of Humppa
  • 01.07.   Rudolstadt, Tanz- und Folkfest
  • 25.06.   Jämsä, Himos Festival
  • 24.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 11.06.   Järvakandi, Rabarock
  • 21.05.   Aalen, Rock It
  • 20.05.   Karlsruhe, Substage
  • 19.05.   Bern, ISC
  • 18.05.   Luzern, Konzerthaus Schüür
  • 17.05.   Essen, Zeche Carl
  • 16.05.   Nürnberg, Hirsch
  • 15.05.   München, Backstage
  • 14.05.   Wien, Szene
  • 13.05.   Steyr, Kulturhaus Röda
  • 12.05.   Nabburg, Kitchen Club
  • 11.05.   Teplice, Bozak Klub
  • 10.05.   Leipzig, Werk II
  • 09.05.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 08.05.   Hannover, Bei Chez Heinz
  • 07.05.   Lübeck, Treibsand Festival
  • 06.05.   Wiesbaden, Schlachthof
  • 30.04.   Helsinki, VR Makasiinit
  • 29.04.   Tampere, YO-talo
  • 12.02.   Tampere, Pakkahuone
  • 11.02.   Helsinki, Tavastia
  • 10.02.   M/S Romantika, Goom
  • 05.02.   Levi, Hulluporock

2004

  • 16.12.   Moscow, Private
  • 07.08.   Potsdam, Lindenpark
  • 06.08.   Wacken, Open Air
  • 11.07.   Turku, Ruisrock
  • 01.05.   Rüsselsheim, Das Rind
  • 30.04.   Karlsruhe, Substage
  • 29.04.   Bern, ISC
  • 28.04.   Schaffhausen, Tap Tab Musikraum
  • 27.04.   Freiburg, Jazzhaus
  • 26.04.   München, Backstage
  • 25.04.   Nürnberg, Hirsch
  • 24.04.   Stadtroda, Schützenhaus
  • 23.04.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 22.04.   Berlin, Kulturbrauerei
  • 21.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 20.04.   Essen, Zeche Carl
  • 19.04.   Hannover, Musikzentrum Nord
  • 18.04.   Bamberg, Live Club
  • 17.04.   Saarbrücken, Atomic Club
  • 16.04.   Köln, Underground

2003

  • 06.12.   Moscow, Klub B2
  • 16.07.   Tampere, Tammerfest
  • 11.07.   Joensuu, Pop-Kadun ”45 koiraa”- klubi
  • 05.07.   Turku, Ruisrock
  • 21.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 20.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 14.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 13.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 08.06.   Linz, Linzfest
  • 07.06.   Passau, Pfingst-Open-Air
  • 06.06.   Wien, Szene
  • 28.05.   Helsinki, Nosturi
  • 26.04.   Bamberg, Live club
  • 25.04.   Essen, Zeche Carl
  • 24.04.   Hannover, Musikzentrum
  • 23.04.   Potsdam, Lindenpark
  • 22.04.   Leipzig, Moritzbastei
  • 21.04.   Nürnberg, Hirsch
  • 20.04.   München, Backstage
  • 19.04.   Stadtroda/Thüringen, Schützenhaus
  • 18.04.   Waldkirchen, AZ Dorftrottel e.V.
  • 17.04.   Rüsselsheim, Das Rind
  • 29.03.   Helsinki, Tavastia
  • 28.03.   Turku, Club Feenix
  • 11.02.   M/S Cinderella, Goom
  • 08.02.   Rovaniemi, Tivoli

2002

  • 28.09.   Kuopio, Akateeminen Startti
  • 27.09.   Joensuu, Kerubi
  • 17.08.   Lammi, Pellavarock
  • 04.08.   Vantaa, Ankkarock
  • 27.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 14.07.   Joensuu, Ilosaarirock, päätösklubi
  • 13.07.   Aitoo, Aitoon Kirkastusjuhlat
  • 22.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 21.06.   Rauma, Raumanmeren juhannus
  • 14.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 07.06.   Turku, DBTL
  • 18.05.   Joensuu, Kohti Rokkia, Kaarihalli
  • 17.05.   Helsinki, Nosturi
  • 16.05.   Tampere, Yo-talo
  • 27.04.   Rüsselsheim, Das Rind
  • 26.04.   Saarbrücken, KYUS
  • 25.04.   München, Backstage
  • 24.04.   Wien, Flex
  • 23.04.   Regensburg, Alter Mälzerei
  • 22.04.   Dresden, Klub Neue Mensa
  • 21.04.   Potsdam, Lindenpark
  • 20.04.   Lübeck, Treibsand
  • 19.04.   Essen, Zeche Carl
  • 18.04.   Köln, Underground
  • 13.04.   Seinäjoki, Duuni
  • 12.04.   Turku, Kåren
  • 05.04.   Jyväskylä, Lutakko
  • 23.03.   Helsinki, Tavastia
  • 03.02.   M/S Cinderella, Goom
  • 18.01.   Helsinki, Tavastia

2001

  • 10.11.   Weinheim, Cafe Central
  • 09.11.   Rüsselsheim, Das Rind
  • 08.09.   Joensuu, Rokkia rasismia vastaan, Ilosaari
  • 25.08.   Helsinki, Leningrad Cowboys
  • 29.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 28.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 27.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 15.07.   Tampere, Tammerfest
  • 14.07.   Tampere, Tammerfest
  • 13.07.   Helsinki, Tuska Metal Fest
  • 07.07.   Turku, Ruisrock
  • 02.06.   Nürnberg, Rock im Park
  • 01.06.   Nürburgring, Rock am Ring
  • 27.05.   Moscow, Bunker
  • 26.05.   Moscow, 16 Ton
  • 25.05.   Moscow, Dom
  • 24.05.   Moscow, Restavratsia
  • 07.04.   Darmstadt, Bessunger Knabenschule
  • 06.04.   Nürnberg, Z-bau
  • 05.04.   Karlsruhe, Substage
  • 04.04.   Augsburg, Kerosin
  • 03.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 02.04.   Wien, Planet Music
  • 01.04.   Salzburg, Rockhouse
  • 31.03.   Steyr, Kulturhaus Röd@
  • 30.03.   München, Backstage
  • 29.03.   Chemnitz, Kraftwerk
  • 28.03.   Dresden, Bärenzwinger
  • 27.03.   Berlin, Roter Salon
  • 26.03.   Hannover, Faust
  • 08.02.   M/S Cinderella, Goom
  • 01.02.   Helsinki, Tavastia

2000

  • 04.11.   Turku, Säätämö
  • 03.11.   Seinäjoki, Club Walas
  • 28.10.   Tampere, Tullikamari
  • 27.10.   Joensuu, Kerubi
  • 14.10.   Jyväskylä, Lutakko
  • 13.10.   Oulu, Woodoo
  • 30.09.   Helsinki, Tavastia
  • 03.09.   Utrecht, Uitfeest
  • 02.09.   Alkmaar, Parkhof
  • 01.09.   Leiden, LVC
  • 31.08.   Amsterdam, Melkweg
  • 30.08.  Nijmegen, Doornroosje
  • 29.08.   Aachen, Musikbunker
  • 28.08.   Oberhausen, Saint
  • 27.08.   Bielefeld, Kamp
  • 26.08.   Köln, Underground
  • 25.08.   Helsinki, VR:n makasiinit
  • 25.08.   Groningen, Noorderzon
  • 05.08.   Vantaa, Ankkarock
  • 30.07.   Rovaniemi, DBTK
  • 29.07.   Rovaniemi, DBTK
  • 28.07.   Rovaniemi, DBTK
  • 22.07.   Berlin, Aposkalypse
  • 21.07.   Schernikau, Rockscheune
  • 23.06.   Joensuu, Eastpop
  • 17.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 09.06.   Turku, DBTL
  • 05.02.   Tampere, Tulliklubi
  • 04.02.   Helsinki, Nosturi
  • 03.02.   Kuopio, Henrys Pub
  • 02.02.   Joensuu, Kerubi
  • 08.01.  Alkmaar, Parkhof
  • 07.01.   Groningen, EuroSonic Festival

1999

  • 04.12.   Jyväskylä, Lutakko
  • 03.12.   Pori, Moo
  • 02.12.   Turku, Dynamo
  • 01.12.   Helsinki, Tavastia
  • 07.08.   Salzwedel, Open Air
  • 06.08.   Wacken, Open Air
  • 18.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 29.05.   Helsinki, Maailma kylässä
  • 29.04.   Tampere, Pommari
  • 24.04.   Weinheim, Cafe Central
  • 23.04.   Nürnberg, K4
  • 22.04.   Bamberg, Live Club
  • 21.04.   Hannover, Faust
  • 20.04.   Jena, Kassablanca
  • 19.04.   Dresden, Bärenzwinger
  • 18.04.   Waldkirchen, AJZ Dorftrottel e.V.
  • 17.04.   Waldkirchen, AJZ Dorftrottel e.V.
  • 16.04.   Regensburg, Alte Mälzerei
  • 15.04.   Salzburg, Rockhouse
  • 14.04.   Wien, B72
  • 13.04.   Wien, B72
  • 12.04.   Augsburg, Kerosin
  • 11.04.   Bregenz, Berg Isel
  • 10.04.   Karlsruhe, Substage
  • 09.04.   Esch, Centre Culturel
  • 08.04.   Köln, Underground
  • 07.04.   Gelsenkirchen, Kaue
  • 20.03.   Helsinki, Tavastia
  • 19.03.   Tampere, Yo-talo
  • 05.03.   Helsinki, Lepakko
  • 16.02.   Espoo, Dipoli

1998

  • 16.10.   Joensuu, Kerubi
  • 14.09.   Helsinki, Lepakko
  • 05.09.   Köln, Underground
  • 04.09.   Bingen, Open Air
  • 03.09.   München, Free & Easy Festival
  • 02.09.   Pforzheim, Cafe Exil
  • 01.09.   Augsburg, Kerosin
  • 31.08.   Salzburg, Rockhouse
  • 30.08.   Wien, B 72
  • 29.08.   Nürnberg, Komm
  • 28.08.   Hannover, Bad
  • 27.08.   Bielefeld, Hechelei
  • 26.08.   Lübeck, Treibsand
  • 25.08.   Krefeld, Kulturfabrik
  • 24.08.   Aachen, Musikbunker
  • 23.08.   Saarbrücken, Schlossgarten
  • 12.08.   Helsinki, Esplanadin lava
  • 12.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 14.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 02.05.   Weinheim, Cafe-Central
  • 01.05.   Bamberg, Live-Club
  • 30.04.   Waldkirchen, Az Dorftrottel
  • 29.04.   Salzwedel, Propella
  • 28.04.   Gelsenkirchen, Kaue
  • 27.04.   Bielefeld, Zak
  • 26.04.   Koblenz, Suppkultur
  • 25.04.   Saarbrücken, Garage
  • 24.04.   Reutlingen, Zelle
  • 23.04.   Erlangen, Werk
  • 31.01.   Joensuu, Kerubi
  • 30.01.   Jyväskylä, Lutakko
  • 29.01.   Helsinki, Tavastia
  • 24.01.   Turku, Pelimies
  • 23.01.   Tampere, Yo-Talo
  • 22.01.   Lahti, Torvi

1997

  • 00.00.   Oulu, Opiskelijakemut
  • 25.10.   Coburg, Juz
  • 24.10.   Waldkirchen, Dorftrottel e.V.
  • 23.10.   Halle, Turm
  • 22.10.   Plauen, Alte Kaffeerösterei
  • 21.10.   Böblingen, Vortrieb
  • 20.10.   Augsburg, Kerosin
  • 19.10.   Karlsruhe, Substage
  • 18.10.   Fürth, Underground-Station-Party
  • 17.10.   Babenhausen, Schlossplatz
  • 05.07.   Weede, Paradiso
  • 04.07.   Mieste, Kinosaal
  • 03.07.   Berlin, KOB
  • 02.07.   Jena, Kassablanca
  • 01.07.   München, Feuerwerk
  • 30.06.   Augsburg, Kerosin
  • 29.06.   Bregenz, Isel
  • 28.06.   Karlsruhe, Substage
  • 27.06.   Rothenburg, Unter den Linden
  • 26.06.   Saarbrücken, Synop
  • 25.06.   Gelsenkirchen, Kaue
  • 24.06.   Köln, MTC
  • 23.06.   Darmstadt, Bessunger Knabenschule
  • 22.06.   Münster, Gleiss 22
  • 21.06.   Hannover, Bad
  • 20.06.   Wilhelmshaven, Kling Klang
  • 14.06.   Hultsfred, Festival
  • 13.06.   Hultsfred, Festival
  • 11.06.   Turku (Vendimaa), DBTL
  • 24.05.   Dillingen, Festival
  • 23.05.   Nürnberg, LGB
  • 22.05.   Zapfendorf/Bamberg, Top Act
  • 21.05.   Pforzheim, Cafe Exil
  • 20.05.   Erlangen, Theater in der Garage
  • 19.05.   Wien, Chelsea
  • 18.05.   Passau, Festival

1996

  • 00.00.   Köln, MTC
  • 13.10.   Münster, Gleis 22
  • 12.10.   Hannover, Bad
  • 11.10.   Bad Segeberg, Lindenhof
  • 10.10.   Plauen, Alte Kafferösterei
  • 08.10.   Hattesmürz, Rötsplung Knorb
  • 06.10.   Nürnberg, LGB
  • 05.10.   Günzburg, Sonne
  • 04.10.   Immeldorf, Weisses Ros
  • 03.10.   Augsburg, Pavian
  • 02.10.   Pforzheim, Cafe Exil
  • 01.10.   Marburg, Cafe Trauma
  • 30.09.   Erlangen, Strohalm
  • 29.09.   Erlangen, Theater i. d. Garage
  • 28.09.   Essen, Nun
  • 27.09.   Bielefeld, ZAK
  • 26.09.   Berlin, KOB
  • 25.09.   Hamburg, Knust
  • 30.06.   Roskilde, Festival
  • 09.03.   Schwerte, Rattenloch
  • 08.03.   Essen, ?
  • 07.03.   Berlin, KOB
  • 06.03.   Immeldorf, Weisses Ros
  • 05.03.   Erlangen, Strohhalm
  • 03.03.   Greifswald, ?
  • 02.03.   Rostock, JUZ

1995

  • 30.09.   Helsinki, Tavastia
  • 23.09.   Oulainen, Barbaari
  • 22.09.   Oulu, Rauhala
  • 21.09.   Joensuu, Kimmel
  • 16.09.   Koria, ?
  • 15.09.   Imatra, Valentinos
  • 14.09.   Helsinki, KY
  • 09.09.   Rauma, Ponytail
  • 08.09.   Tampere, Yo-talo
  • 02.09.   Pori, Monttu
  • 31.08.   Lahti, Torvi
  • 25.08.   Kitee, Karhu
  • 20.08.   Kouvola, Soramontturock
  • 14.08.   Hultsfred, Festival
  • 13.08.   Hultsfred, Festival
  • 12.08.   Hultsfred, Festival
  • 11.08.   Hultsfred, Festival
  • 10.08.   Hultsfred, Festival
  • 30.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 29.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 28.07.   Rovaniemi, Down by the Kemijoki
  • 22.07.   Tampere, Kaupunti festari
  • 16.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 15.07.   Joensuu, Ilosaarirock
  • 14.07.   Kyyjärvi | Nopola-pop
  • 09.07.   Turku, Ruisrock
  • 08.07.   Turku, Ruisrock
  • 07.07.   Ruovesi, Noitarock
  • 01.07.   Hämeenlinna, Ämy
  • 18.06.   Turku, DBTL
  • 17.06.   Turku, DBTL
  • 16.06.   Ylivieska, ?
  • 14.06.   Raahe, ?
  • 11.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 10.06.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 09.06.   Jyväskylä, Lutakko
  • 03.06.   Tampere, Chopper Bar
  • 02.06.   Riihimäki, Lukki
  • 06.04.   Kuopio, Työnkulma

1994

  • 00.00.   Turku, Citysound
  • 00.00.   Joensuu, Kerubi (Maaliman Vanhin Sirkus)
  • 00.00.   Joensuu, Lasipalatsi (Maaliman Vanhin Sirkus)
  • 00.00.   Joensuu, Kauppatori (Maaliman Vanhin Sirkus)
  • 00.00.   Tallinn, Showfestival (Maaliman Vanhin Sirkus)
  • 00.00.   Ämmänsaari, Suviyön Sumutus
  • 00.00.   Göteborg, ?
  • 00.00.   Hultsfred, Festival
  • 00.00.   Turku, Down by the laituri
  • 00.00.   Seinäjoki, Provinssirock
  • 00.00.   Turku, Kåren
  • 00.00.   Helsinki, Vanha
  • 00.00.   Jyväskylä, Vakiopaine
  • 00.00.   Tampere, Tullikamari
  • 00.00.   Joensuu, Kerubi
  • 00.00.   Ämmänsaari, ?

1993

  • 00.00.   Tampere, Tullikamarin klubi
  • 00.00.   Helsinki, Vanha
  • 00.00.   Helsinki, Semifinal
  • 00.00.   Turku, Tinatuoppi
  • 00.00.   Joensuu,Kerubi
  • 00.00.   Oulu, Kurjuuden kuppila
  • 00.00.   Rovaniemi,Down by the Kemijoki
  • 00.00.   Turku, Down by the laituri
  • 13.06.   Seinäjoki, Provinssirock